HAKKIMIZDA

Sektörünün lider firmalarından olan Armada A.Ş. nin kuruluşu 1993 yılı olsa da, firmanın kökü 1914 e dayanmaktadır. 1914 te ticaret hayatına atılan aile, deneyimlerini, kesintisiz ticari hayatın içinde kalarak, 4. kuşağa taşımıştır. Bir asırdan fazla bir süredir, Armada A.Ş. bakliyat, hububat ve yağlı tohum gibi tarımsal ürünlerin üretimini, işlemesini, ithalatını ve ihracatını yapmaktadır.
 
2015 yılından bu yana Organik tarım üretimine yoğunlaşan firma, 4 ayrı ülkede 84 çiftçi ile geliştirdiği projeler ile organik tarım sektörünün en önemli firması haline gelmiştir.

Üretimini ve ticaretini yaptıgımız ürünlerin tümü, kendi geliştirdiğimiz projeler olup, alanında uzman çiftçiler tarafından yetiştirilmekte ve agronomistlerimiz tarafından Avrupanın en önemli labaratuvarlarında yapılan düzenli analizler ve kontroller ile ürün izlenebilirliği ve güvenliği 100% sağlanmaktadır.
 
Üretilen bu ürünler, Brc, Ifs, Ohsas gibi üst düzey uluslarası kalite sertifikalarına sahip kendi fabrikalarımızda ayıklanmakta, temizlenmekte ve işlenmektedir.
 
İşlediği organik ürünleri 14-17 santigrat derecenin altındaki özel soğuk hava depolarında depolayan firmamız, olası kontaminasyon riskine karşı, organik ürünler ile konvansiyonel ürünleri tamamen ayrı alanlarda depolamaktadır.